Aicina uz fotostūrīti “Jāņu nakts krāsās”! | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Aicina uz fotostūrīti “Jāņu nakts krāsās”!

Tuvojoties vasaras saulgriežiem, Ventspils Digitālais centrs aicina izmantot iespēju un uzņemt profesionālas bildes svētku noskaņās Līgo fotostūrītī pie limuzīna citā “Jāņu nakts krāsā”. Ventspils Digitālā centra fotostūrītis darbosies trešdien, 17. jūnijā, no plkst. 10:00 līdz 18:30. 

Fotografēties aicināts ikviens. Maksimālais dalībnieku skaits vienā fotografēšanās reizē - 6 personas.

Fotostūrīša dalībnieki varēs izvēlēties dažādus Līgo svētkiem atbilstošus aksesuārus, kā arī visi aicināti izpausties radoši un ņemt līdzi aksesuārus, kas fotogrāfijas padarītu interesantākas. Norises vieta būs Ventspils Digitālā centra pagalma zaļā zona, kurā galvenais elements būs limuzīns – “žigulis”.

Uzņemtās bildes tiks apstrādātas un līdz Līgo svētkiem nosūtītas dalībniekiem uz e-pastu. Maksa par dalību fotosesijā:  10,00 EUR (neatkarīgi no dalībnieku skaita).

Par mirkļa iemūžināšanu rūpēsies profesionālā fotogrāfe Margarita Zvejniece. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 63607607. Pieteikšanos neatlieciet uz pēdējo brīdi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Fotoattēli un video publicitātes nolūkam var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Digitālā centra lapā www.digitalaiscentrs.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.