Ventspils Digitālajā centrā apskatāma fotokursu dalībnieku darbu fotoizstāde | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālajā centrā apskatāma fotokursu dalībnieku darbu fotoizstāde

Līdz 15. septembrim Ventspils Digitālā centra otrā stāva Lielajā un Mazajā zālē būs apskatāma Jekaterinas Karpovas mācību kursa „Fotografēšanas pamati” dalībnieku fotoizstāde.

Mācību kursa dalībnieki nodarbībās piedalījās no marta sākuma, iepazīstot fotografēšanas pamatprincipus, dažādas tehnikas un žanrus, kompozīcijas un vizuālās komunikācijas pamatus. Pirmās nodarbības notika klātienē, Ventspils Digitālajā centrā, taču, sākoties ārkārtas situācijai, mācības turpinājās tiešsaistē. Tas veiksmīgi tika paveikts ar platformas ZOOM palīdzību.

Pateicoties kopīgai sadarbībai un vēlmei COVID-19 laiku izmantot lietderīgi, dalībniekiem izdevās apgūt jaunas prasmes un tās pierādīt pašu radītajās fotogrāfijās, kuras šobrīd aplūkojamas fotoizstādē.

Mācību kursa dalībniece Liene Milēviča atzīst, ka no mācībām guvusi  ļoti daudz un pat vairāk nekā gaidīts. Dalībnieki ir gandarīti arī par pasniedzējas darbu, kas vienkārši un saprotami spēja visiem izskaidrot specifiskas tehniskas lietas un nianses.

Nodarbību vadītāja Jekaterina Karpova ar fotomākslu nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus un turpina pilnveidot savas prasmes dažādos fotokonkursos un semināros.