Ventspils Digitālais centrs aicina klātienē apgūt Adobe Illustrator pamatus | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs aicina klātienē apgūt Adobe Illustrator pamatus

Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu piedalīties apmācībās, kurās būs iespēja iepazīt programmatūras Adobe Illustrator sniegtās iespējas un to pielietošanu veidojot reklāmas materiālus. Apmācību dalībnieki gūs priekšstatu par datorgrafisko dizainu, par krāsu formātiem un mērvienībām, veidojot reklāmas materiālus kā sociāliem tīkliem, tā drukai, kā arī par programmatūras funkcijām un rīkiem. Apmācību rezultātā dalībnieki būs apguvuši, kā izveidot vizuālos materiālus un savu ideju pārvērst digitālā formātā. 

Apmācības notiks klātienē piektdienās 8., 15., 22., 29. oktobrī, 5. un 12. novembrī no plkst. 16:30 – 18:30. Pieteikties iespējams līdz 7. oktobrim šeit: www.adre.se/illustrator.   

Mācību programma:

  • Darba uzdevums un metodoloģija. Ievadnodarbība: iepazīšanās ar Adobe Illustrator, kādam nolūkam to lieto, atšķirība starp vektoru un rastrgrafiku. Programmas uzsākšana.
  • Iepazīšanās ar Adobe Illustrator darba virsmu, rīkiem, to pielietošanu. Krāsu formu atšķirības, pielietojums.
  • Iepazīšanās ar ģeometriskām formām, to pielietošana veidojot dizainus. Objektu grupēšana, slāņu veidošana.
  • Objektu dublēšana un transformēšanas iespējas. Taustiņu kombināciju īsceļu izmantošana.
  • Jaunu formu izveide izmantojot Pathfinder funkciju. Brīvroku rīki – Pen Tool, Pencil un Brush. Objektu formas deformācija izmantojot punktus. 
  • Masku izveidošana un to izmantošana.
  • Krāsu izmantošana, to maiņā un krāsu kodu iegūšana. Darba faila toņu maiņa.
  • Grafisko materiālu sagatavošana drukāšanai sietspiedei, digitālai drukai, termodrukai, izšūšanai. Atbildes uz programmas dalībnieku jautājumiem

Nodarbības vadīs Digitālā centra grafiskā dizainere Margarita Zvejniece. Maksa par kursu: 56 EUR. Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra sertifikātu.

Pamatojoties uz valstī noteiktajiem COVID – 19 ierobežojumiem, lai piedalītos klātienes apmācībās dalībniekiem nepieciešams derīgs COVID-19 sertifikāts. Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.