Ventspils Digitālais centrs aicina izveidot personalizētu 2023. gada sienas kalendāru | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs aicina izveidot personalizētu 2023. gada sienas kalendāru

Gadam tuvojoties noslēgumam un esošajam kalendāram kļūstot arvien plānākam, laiks sarūpēt  2023. gada kalendāru, tāpēc Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu uz darbnīcu, kurā būs iespēja izveidot personalizētu kalendāru, kas noderēs gan savām vajadzībām, gan kā oriģināla Ziemassvētku dāvana tuviniekiem.

Darbnīca norisināsies 1. decembrī plkst. 17:00 - 20:00. Lai piedalītos darbnīcā, nepieciešams pieteikties iepriekš, aizpildot anketu: www.adre.se/kalendarudarbnica.

Darbnīcas apmeklētājiem būs iespēja izveidot A4 izmēra kalendāru salocītā veidā (A3 atvērtā veidā), izmantojot sagatavi programmā Adobe Ilustrator. Kalendāru būs iespējams personalizēt ar savām bildēm vai attēliem pēc savas izvēles, kā arī īpaši izcelt un atzīmēt sev nozīmīgos datumus un svētkus. Darbnīcas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja saņemt izdrukātu un iesietu kalendāru.

Kalendārs ir sastopams teju katrā mājā vai iestādē, tāpēc par tā funkcionalitāti ne mazāk svarīgs ir tā vizuālais izskats. Turklāt, tuvojoties Ziemassvētkiem, īpaši aktuāls kļūst dāvanu jautājums, un oriģināls kalendārs būs noderīga dāvana, ko novērtēs ikviens!

Darbnīcas cena ir 18 EUR. Darbnīcas cenā ir iekļauta 1 kalendāra izgatavošana. Lai piedalītos kalendāru darbnīcā, ir nepieciešamas pamata zināšanas datora lietošanā, kā arī digitāli fotoattēli zibatmiņā vai citā krātuvē. Apmācības norisināsies Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3.

Aktuālā informācija par apmācību piedāvājumu pieejama mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv, Digitālā centra sociālajos tīklos Facebook un Instagram (@vdcentrs), kā arī Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607.

 

Informējam, ka Ventspils digitālā centra un zinātnes centra VIZIUM rīkoto pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv un Zinātnes centra VIZIUM mājas lapā www.vizium.lv, kā arī pašvaldības portālā un sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok.