Arī šogad būs iespēja iegūt skaistas Līgo tematikas fotogrāfijas Ventspils Digitālā centra fotostūrītī | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Arī šogad būs iespēja iegūt skaistas Līgo tematikas fotogrāfijas Ventspils Digitālā centra fotostūrītī

Pavisam drīz tiks svinēti līksmākie un ar tradīcijām bagātākie latviešu svētki, kad tiek dziedātas Jāņu dziesmas, siets Jāņu siers, vāktas jāņuzāles un pīti vainagi, tāpēc arī šogad Ventspils Digitālais centrs piedāvā ikvienam interesentam kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem piedalīties fotostūrīti, kur būs iespēja iegūt skaistas fotogrāfijas Jāņu svētku noskaņās.

Jāņu fotostūrītis būs pieejams otrdien, 18. jūnijā, no plkst. 13.00 līdz 18.00. Lai piedalītos fotostūrītī, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās elektroniski www.adre.se/piesakiesligofoto. Aicinām pieteikšanos neatlikt uz pēdējo brīdi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Fotografēšanās notiks Ventspils Digitālā centra pagalma zaļajā zonā, bet sliktu laikapstākļu gadījumā iekštelpās. Maksimālais dalībnieku skaits vienā fotografēšanās reizē ir 6 personas. Katrai grupai fotosesijai paredzētas 15 minūtes, rezultātā iegūstot 5 – 10 skaistas, profesionāli apstrādātas digitālās fotogrāfijas, kas pāris dienu laikā tiks nosūtītas uz norādīto e-pasta adresi. Maksa par dalību fotosesijā ir 23,00 EUR (neatkarīgi no dalībnieku skaita). Samaksa jāveic pirms fotosesijas Ventspils Digitālā centra kasē, Akmeņu ielā 3.

Fotostūrīša dalībnieki varēs izvēlēties dažādus Jāņu svētkiem atbilstošus aksesuārus, kas būs pieejami uz vietas, kā arī ikviens ir aicināts izpausties radoši un ņemt līdzi aksesuārus svētku noskaņās, kas fotogrāfijas padarīs interesantākas.

Par skaisto Jāņu tematikas fotogrāfiju tapšanu parūpēsies talantīgais fotogrāfs Eduards Žiborkins (Instagram @telpa.studios), kurš ikdienā iemūžina dabas ainavas, portretus, pilsētvidi, kā arī kultūras pasākumus. Savu radošo pusi Eduards pilnveido studējot grafisko dizainu Latvijas Universitātē.  

Ja neparedzētu apstākļu dēļ nav iespējams ierasties uz fotosesiju, lūgums par to informēt savlaicīgi, zvanot pa tālr. 63607607 (darba dienās 9.00 - 18.00) vai rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv.

Piedaloties fotosesijā, dalībnieki piekrīt, ka fotoattēli informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam, var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv un sociālajos tīklos Facebook, Instagram.