Ventspils Digitālais centrs aicina uz meistarklasi “Produkcijas fotografēšana ar mobilo telefonu” | Ventspils Digitālais Centrs

Jaunumi

Ventspils Digitālais centrs aicina uz meistarklasi “Produkcijas fotografēšana ar mobilo telefonu”

Ne vienmēr ir nepieciešams piesaistīt profesionālus fotogrāfus, lai uzņemtu sava ražojuma vai produkta attēlu. Mūsdienu mobilie telefoni ir lielisks rīks, lai paši tiktu galā ar šo uzdevumu, tādēļ Digitālais centrs aicina uz meistarklasi, kurā varēs iegūt prasmes un zināšanas par to, kā savas produkcijas attēlus padarīt skaistākus un interesantākus.

Meistarklase būs noderīga ikvienam, kurš savu produkciju klientiem piedāvā un reklamē digitālajā vidē – gan mājražotājiem,  piemēram, gardo kūciņu cepējiem, gan skaisto rotu darinātājiem, gan šuvējiem, gan podniekiem un citiem! Meistarklasē tiks stāstīts par labāko leņķu izvēli, piemērotāko gaismu un citiem aspektiem, lai uzņemtie attēli būtu pievilcīgāki un efektīvāki, piesaistot klientu uzmanību un veicinot produkcijas pārdošanu.

Meistarklase norisināsies Ventspils Digitālajā centrā 23. aprīlī plkst. 17.30 – 19.30.  Pieteikties iespējams līdz 21. aprīlim, aizpildot anketu: www.adre.se/pieteiktiesprodukcija.

Meistarklases tēmas:

  • Kompozīcijas paņēmieni.
  • Iedarbīgi leņķi un rakursi foto uzņemšanai.
  • Fonu un konteksta ietekme uz gala rezultātu.
  • Praktiski piemēri un paņēmieni.

Dalībnieki, kuri vēlās veidot attēlus saviem ražojumiem, tiek aicināti ņemt līdzi savus produktus, lai nodarbībā jau varētu praktiski darboties kopā ar pasniedzēju. Tāpat dalībnieki aicināti ņemt līdzi statīvu mobilajam telefonam, ja tāds pieejams. Nodarbības vadīs fotomāksliniece un dažādu izstāžu autore Jekaterina Karpova. Dalības maksa par meistarklasi ir 9,80 EUR.

Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.