fbpx Mācies | Ventspils Digitālais Centrs

Mācies

L - Lielā zāle;    M - Mazā zāle;    E - Eksāmenu zāle;    P - Pārventa;    MU - Multimediju zāle
  Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piektdiena
13:50 - 14:30
MAngļu valoda digitāli (1.a grupa)Odarka Kukite
14:45 - 16:15
MRobotika (1.a grupa) Kitija Kuduma
LDigitālā foto un video pamati Ģirts Edvarts Stepiņš
EPrāta spēles Paula Anškena
PProgrammēšanas pamati (1.b grupa) - PārventaBaiba Hansone
MUSTEM skola (1.a grupa) - Jauns pulciņš!Arnita Vaitkus
MDigitālā mājturība (1.a grupa) Margarita Zvejniece
LRobotika (1.b grupa) Kitija Kuduma
EMinecraft skola (2.a grupa) Ģirts Edvarts Stepiņš
PDatorzinību pamati (1.b grupa) - PārventaArnita Vaitkus
MUMinecraft skola (1.d grupa) Elīna Skore
MDigitālā mājturība (1.b grupa) Santa Līce
LRobotika (1.c grupa)Inguss Blaudums
EDatorzinību pamati (1.a grupa)Arnita Vaitkus
PMinecraft skola (1.c grupa) - PārventaBaiba Hansone
MSTEM skola (1.b grupa) - Jauns pulciņš!Arnita Vaitkus
LRobotika (1.d grupa)Inguss Blaudums
EDatorzinības 1. klasei (1.a grupa)Ilze Grinfogele
PDigitālā māksla (1.b grupa) - Pārventa Santa Līce
MAngļu valoda digitāli (1.b grupa)Odarka
LProgrammēšanas pamati (1.a grupa) Ilze Grinfogele
EDatorzinības 1. klasei (1.b grupa)Ilona Laure-Rudīte
16:30 - 18:00
MRobotika (2.a grupa) Kitija Kuduma
LYoutube skola (1. grupa) - Jauns pulciņš!Ģirts Edvarts Stepiņš
EDronu skola (1.a grupa) Elvijs Īvāns
PProgrammēšanas pamati (2.b grupa) - PārventaBaiba Hansone
M3 dimensiju datorgrafikas pamati (1. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
LRobotika (2.a grupa) Kitija Kuduma
EDigitālā inženieru laboratorija Inguss Blaudums
PDatorzinību pamati (1.b grupa) - PārventaArnita Vaitkus
MUMinecraft skola (1.a grupa) Elīna Skore
MDigitālā mājturība (2.a grupa) Santa Līce
LDigitālā māksla (1.a grupa) Māra Kalneja
ETehnoloģijas lietpratējiemEdgars Šifers
PMinecraft skola (2.c grupa) - Pārventa Ilze Grinfogele
MUDronu skola (2. grupa)Elvijs Īvāns
MDigitālā mājturība (2.b grupa) Margarita Zvejniece
LRobotika (2.b grupa) Inguss Blaudums
EProgrammēšanas pamati (2.a grupa)Ilze Grinfogele
PDigitālā māksla (2 grupa) - Pārventa Santa Līce
MUMinecraft skola (1.b grupa) Arnita Vaitkus
MDigitālā mājturība (3. grupa) Margarita Zvejniece
LMinecraft skola (2.b grupa) Ilze Grinfogele
EDronu skola (1.b grupa) Elvijs Īvāns
18:15 - 19:45
LYoutube skola (2. grupa) - Jauns pulciņš!Ģirts Edvarts Stepiņš
EProgrammēšanas projektu izstrāde - Jauns pulciņš!Edgars Garšneks
M3 dimensiju datorgrafikas pamati (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
LRobotika (3 grupa) Kitija Kuduma
EJAVA programmēšana (1. grupa) Gita Stičinska
MJAVA programmēšana (2. grupa) Edgars Garšneks
LDatorgrafikas un datoranimācijas pamatiMāra Kalneja
EDatorsistēmu administrēšanaEdgars Šifers
MMājas lapu un mobilo aplikāciju dizainsDace Kamela
LMājas lapu programmēšana Veronika Garšneka
Pirmdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleRobotika (1.a grupa) Kitija Kuduma
Lielā zāleDigitālā foto un video pamati Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zālePrāta spēles Paula Anškena
PārventaProgrammēšanas pamati (1.b grupa) - PārventaBaiba Hansone
Jaunrades namsSTEM skola (1.a grupa) - Jauns pulciņš!Arnita Vaitkus
16:30 - 18:00
Mazā zāleRobotika (2.a grupa) Kitija Kuduma
Lielā zāleYoutube skola (1. grupa) - Jauns pulciņš!Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleDronu skola (1.a grupa) Elvijs Īvāns
PārventaProgrammēšanas pamati (2.b grupa) - PārventaBaiba Hansone
18:15 - 19:45
Lielā zāleYoutube skola (2. grupa) - Jauns pulciņš!Ģirts Edvarts Stepiņš
Eksāmenu zāleProgrammēšanas projektu izstrāde - Jauns pulciņš!Edgars Garšneks
Otrdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDigitālā mājturība (1.a grupa) Margarita Zvejniece
Lielā zāleRobotika (1.b grupa) Kitija Kuduma
Eksāmenu zāleMinecraft skola (2.a grupa) Ģirts Edvarts Stepiņš
PārventaDatorzinību pamati (1.b grupa) - PārventaArnita Vaitkus
Jaunrades namsMinecraft skola (1.d grupa) Elīna Skore
16:30 - 18:00
Mazā zāle3 dimensiju datorgrafikas pamati (1. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Lielā zāleRobotika (2.a grupa) Kitija Kuduma
Eksāmenu zāleDigitālā inženieru laboratorija Inguss Blaudums
PārventaDatorzinību pamati (1.b grupa) - PārventaArnita Vaitkus
Jaunrades namsMinecraft skola (1.a grupa) Elīna Skore
18:15 - 19:45
Mazā zāle3 dimensiju datorgrafikas pamati (2. grupa)Ģirts Edvarts Stepiņš
Lielā zāleRobotika (3 grupa) Kitija Kuduma
Eksāmenu zāleJAVA programmēšana (1. grupa) Gita Stičinska
Trešdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleDigitālā mājturība (1.b grupa) Santa Līce
Lielā zāleRobotika (1.c grupa)Inguss Blaudums
Eksāmenu zāleDatorzinību pamati (1.a grupa)Arnita Vaitkus
PārventaMinecraft skola (1.c grupa) - PārventaBaiba Hansone
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (2.a grupa) Santa Līce
Lielā zāleDigitālā māksla (1.a grupa) Māra Kalneja
Eksāmenu zāleTehnoloģijas lietpratējiemEdgars Šifers
PārventaMinecraft skola (2.c grupa) - Pārventa Ilze Grinfogele
Jaunrades namsDronu skola (2. grupa)Elvijs Īvāns
18:15 - 19:45
Mazā zāleJAVA programmēšana (2. grupa) Edgars Garšneks
Lielā zāleDatorgrafikas un datoranimācijas pamatiMāra Kalneja
Eksāmenu zāleDatorsistēmu administrēšanaEdgars Šifers
Ceturdiena
13:50 - 14:30
14:45 - 16:15
Mazā zāleSTEM skola (1.b grupa) - Jauns pulciņš!Arnita Vaitkus
Lielā zāleRobotika (1.d grupa)Inguss Blaudums
Eksāmenu zāleDatorzinības 1. klasei (1.a grupa)Ilze Grinfogele
PārventaDigitālā māksla (1.b grupa) - Pārventa Santa Līce
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (2.b grupa) Margarita Zvejniece
Lielā zāleRobotika (2.b grupa) Inguss Blaudums
Eksāmenu zāleProgrammēšanas pamati (2.a grupa)Ilze Grinfogele
PārventaDigitālā māksla (2 grupa) - Pārventa Santa Līce
Jaunrades namsMinecraft skola (1.b grupa) Arnita Vaitkus
18:15 - 19:45
Mazā zāleMājas lapu un mobilo aplikāciju dizainsDace Kamela
Lielā zāleMājas lapu programmēšana Veronika Garšneka
Piektdiena
13:50 - 14:30
Mazā zāleAngļu valoda digitāli (1.a grupa)Odarka Kukite
14:45 - 16:15
Mazā zāleAngļu valoda digitāli (1.b grupa)Odarka
Lielā zāleProgrammēšanas pamati (1.a grupa) Ilze Grinfogele
Eksāmenu zāleDatorzinības 1. klasei (1.b grupa)Ilona Laure-Rudīte
16:30 - 18:00
Mazā zāleDigitālā mājturība (3. grupa) Margarita Zvejniece
Lielā zāleMinecraft skola (2.b grupa) Ilze Grinfogele
Eksāmenu zāleDronu skola (1.b grupa) Elvijs Īvāns
18:15 - 19:45